Lähtölistat tallikisoihin 30.5.2019

29.05.2019

Lähtölistat tallikilpailuihin Helatorstaina 30.5.2019

Luokka 1 Keppihevosluokka; Valitse korkeus puomi tai 20cm. Arv. A.1.0 Avoin pienille ja aloitteleville keppariharrastajille.

Puomi

  1.     Lotta Saari – Korppi
  2. Veera Saari – Smurfina

20cm

      3. Seara Granqvist – Laku

 

Luokka 2 Keppihevosluokka; Valitse korkeus 40 tai 60cm. Arv. A.2.0 Avoin kaikille.

40cm

1. Ida Lindberg – Lakritsiraita

2.Miisa Lamppu – Toffee

3. Enni Mäenpää – Valko

4. Maisa Lamppu – Voima

5. Lyydia Koskinen – Nalle

6. Mimmi Santakangas - Manta

 

60cm

7. Jasmin Moilanen – Viktor

 

Luokka 3 Puomi/ristikkoluokka Arv. A.1.0 Avoin aloitteleville ja kokemattomille ratsukoille. VALITSE KORKEUS! AVUSTAJA SALLITTU!

Puomi

1. Enni Mäenpää – Beira II                      SSHU

2. Maisa Lamppu – Santakankaan Kiti  SSHU

3. Lyydia Koskinen – Madonna II           SSHU

4. Hugo Mäenpää - Kaskenpään Boombastic SSHU

5. Miisa Lamppu – Beira II                       SSHU

6. Venla Nuoritalo – Santakankaan Kiti SSHU

7. Seara Granqvist – Madonna II           SSHU

Ristikko

8. Emmi Kasurinen – Siltasaaren Madeleine SSHU

9. Jasmin Moilanen – Beira II                  SSHU

10. Eerika Havikallio – Madonna II          SSHU

11. Iida Korpihuhta – Santakankaan Kiti SSHU

12. Sylvia Varjus – Goofy II                        SSHU

13.Liisa Lehtonen – Pretty                        SomRa

14. Rienna Lehti – Little – Cruella             SRS

15. Ida Lindberg – Beira II                          SSHU

 

Luokka 4 40/50/60cm PRIX DE SOMERON KEILAHALLI Arv. 367.1 (A2/A2) Avoin kaikille. VALITSE KORKEUS! KOLMELLE PARHAALLE KEILAHALLIN LAHJAKORTIT!

 

40cm

1. Iida Korpihuhta – Madonna II            SSHU

2. Liisa Lehtonen – Pretty                        SomRa

3. Tami Laurila – Taurus                           SSHU

 

50cm

4. Emilia Simola – Goofy II                       SSHU

5. Joanna Helle – Beira II                         SSHU

6. Virve Vuorinen – Goofy II                    SSHU

7. Iida Moisander – Beira II                     SSHU

60cm

8.Ida-Maria Eskola – Tuikun Tiina         YR

Luokka 5 70/80cm PRIX DE TERHIN TALLI Arv. 367.2 Avoin kaikille. VALITSE KORKEUS! VOITTAJALLE UPEA TERHIN TALLIN ESINEPALKINTO!

70cm

1. Henna Kärri – Taurus                            SSHU

2. Emmi Lassila – Camillan Aarre           SSHU

3. Alisa Moisander – Camillan Aarre     SSHU

Tervetuloa kilpailemaan, huolehdithan, että olet ajoissa paikalla.

Hevoset ja varusteet pitää hoitaa ennen kilpailuja ja kilpailujen jälkeen huolellisesti.

Kilpailumaksut maksetaan kisakansliaan (tallimökissä) ennen omaa suoritusta.

13.06.2019Tallin lomaviikko 24.6-29.6.2019
11.06.2019Lähtölistat tallikisoihin 12.6.2019
10.06.2019Kisatalkoot 12.6.2019
03.06.2019Tulokset tallikilpailuista 30.5.2019
02.06.2019Vapaita tunteja ja ohjelmaa tallilla alkavalla viikolla!
02.06.2019Alkeiskurssin jatkokurssi starttaa 4.6.2019
02.06.2019Estejatkokurssi alkaa 7.6.2019
31.05.2019Tallikilpailut 12.6.2019
29.05.2019Alustava aikataulu kilpailuihin 30.5.2019
29.05.2019Kuvausaikataulu Helatorstaina 30.5.2019

Siirry arkistoon »